وب سایت امید رمضانیان | آموزش مهارت های کوچینگ

قوانین و مقررات

۱- تمامی فروشندگان (طراحان) وب سایت مگافایل ملزم به رعایت حقوق کپی رایت می باشند و مسئولیت هر گونه تخطی از این موضوع بر عهده خود ایشان است.

۲- تیم کنترل کیفی پس از بررسی،  درصورتیکه این قالب قبلا توسط طراح دیگری رزرو نشده باشد در کانال مربوطه به نام شما رزرو خواهد شد. پس از این مرحله ، خرید اورجینال خود را انجام داده و شروع به فارسی سازی نمایید.

۳- عرضه ی قالب ها و افزونه های خارجی بدون اجازه طراح محصولات در مگافایل ممنوع می باشد و ارائه ی فارسی ساز برای این گونه محصولات تنها به داشتن دوشرط زیر امکان پذیر است:

  • فارسی ساز محصول بدون همراه داشتن فایل های قالب و یا افزونه ی خارجی طراحی گردد.
  • فروشنده (طراح) در ارتباط با فروش افزونه فارسی ساز، از شرکت یا شخص سازنده اجازه دریافت کرده باشد. که در صورت لزوم این مورد به مگافایل ارائه گردد.

 

 

۴-  کارهای ارسالی به جهت کیفیت می بایست به صورت استاندارد و کاملا فارسی عرضه گردند. (فارسی بودن کامل تمامی بخش ها، انتخاب فونت فارسی و استاندارد، رعایت چیدمان و خاصیت Responsive , رعایت فاصله های داخلی و خارجی کادر ها  , رعایت سازگاری با مرورگر های اینترنتی ، رعایت بومی سازی کارها و بهره مندی از رسانه ها و درگاه های پرداخت داخلی)

۵- در مورد کارهای دارای بخش مدیریتی حرفه ای , این بخش می بایست به طور کاملا فارسی عرضه گردد.

۶- ساخت فایل های Sample به صورت فارسی جهت درون ریزی در قالب های وردپرس و یا ارائه ی بسته نصب آسان الزامی می باشد.

۷- طراحی کاور فارسی و گویا  که علاوه بر زیبایی, معرف محصول ارسالی باشد.

۸- بهره مندی از توضیحات شفاف و به دور از اغراق جهت شرح و معرفی محصول ارسالی

۹- کلیه پشتیبانی های محصولات عرضه شده بر عهده فروشنده محصول مورد نظر است و این مهم می بایست در کوتاه ترین زمان ممکن صورت پذیرد

۱۰- ارائه به روز رسانی ها و رفع ایرادات احتمالی بر عهده فروشنده محصول خواهد بود.

۱۱- ارائه پشتیبانی به خریداران تنها بعد از خرید و از طریق دکمه پشتیبانی محصول امکان پذیر است و هرگونه قرار دادن شماره تماس, ایمیل, کانال تلگرام یا لینک فروشگاه دیگر در صفحه توضیحات , پروفایل , دیدگاه ها و یا دمو ممنوع می باشد.

۱۲- قرار دادن دموی محصولات بر روی دامنه ای که در زمینه فروش قالب و یا افزونه فعالیت دارد ممنوع است.

۱۳- آخرین نگارش و کاملترین نسخه ی محصولات همواره می بایست بر روی وب سایت مگافایل قرار گرفته باشد تا در زمان خرید، خریدار بدون کوچکترین تاخیری محصول خود را دریافت نماید. لذا ارائه نگارهاش دیگر محصولات خارج از سایت مگافایل به مشتریان ممنوع می باشد و با این موضوع برخورد خواهد شد.

۱۴- هر گونه قرار دادن لینک یا ایمیل در فایل محصول که اشاره به فروشگاه های خارج از سایت نماید ممنوع است.

۱۵- قیمت محصولات عرضه شده در مگافایل برای طراحانی که محصول خود را در فروشگاه های دیگر نیر به فروش میرسانند همواره باید به گونه ای باشد که در هر شرایطی ( اعم از اعمال تخفیف یا عدم اعمال تخفیف) پایین ترین قیمت باشد.

۱۶- اجازه استفاده مشتریان از محصولات فقط بر روی یک وب سایت داده خواهد شد و مشتری حق استفاده بیشتر و یا انتشار محصول خریداری شده ی خود را ندارد مگر منوط به اجازه کتبی از طراح محصول.

۱۷- تمامی قوانین کپی رایت بر محصولات منتشر شده در سایت مگافایل صادق است و هرگونه کپی برداری از محصولات سایت تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

۱۸- تعهدات پشتیبانی طراحان در ارتباط با محصولات عرضه شده تا زمانی که وب سایت مگافایل لازم بداند می بایست ادامه پیدا کند. طراح موظف است از کلیه محصولاتی در سایت مگافایل عرضه کرده پشتیبانی کند و به طور پیوسته محصول خود را به روز نمایید. لازم به ذکر است که کلیه پروسه پشتیبانی و خدمات پس از فروش می بایست در سایت مگافایل و از طریق محصول مربوطه انجام گیرد.

۱۹- در صورت عدم پشتیبانی محصولات به فروش رسیده در سایت مگافایل توسط طراح, طراح موظف است هزینه دریافتی خود را همراه با معادل آن به عنوان جریمه به وب سایت مگافایل پرداخت نماید.

* توجه داشته باشید در مورد محصولاتی که فارسی ساز آن عرضه می گردد, از هر محصول تنها یک انتشار در مگافایل قرار خواهد گرفت. (توصیه می شود قبل از ساخت فارسی ساز در سایت جستجوی مختصری صورت گیرد)

نکته: محصولاتی که در فروشگاه قرار میگیرند الزاما می بایست به صورت مداوم به روز گردند و مورد پشتیبانی قرار گیرند. لذا در صورتی که محصولی در سایت مگافایل به روز نشود، مدیریت سایت میتوانید محصول با کیفیت تر که توسط طراحان دیگر ارسال شده را جایگزین نماید. (در این پروسه اصالت محصول، سازگاری با آخرین نگارش ها و کیفیت مناسب فارسی ساز در کنار داشتن توضیحات کامل و بهره مندی از آیکون و کاور گویا و با کیفیت میتواند اولویت های این انتخاب باشند.)

۲۰- مطابق قوانین جدید طراحان ملزم به طراحی کاور و آیکون با متن فارسی می باشند و بایستی این طرحها کپی طرحهای قالب لاتین نباشد همچنین در توضیحات محصول نباید از تصاویر لاتین استفاده شود و محصولات طراحانی که این نکات را رعایت نکنند تایید نخواهند شد.

۲۱- محصولات ارسالی باید دارای دمو باشند همچنین لینکهای دمو بایستی تمام به مگافایل و پروفایل کاربری طراح لینک شود وجود هرگونه اطلاعات تماس، آیدی و .. موجب عدم پذیریش محصول خواهد شد.(هر گونه پشتیبانی محصول قبل از خرید از بخش دیدگاه قابل پیگیری است و کاربران بعد از خرید می توانند به اطلاعات تماس طراح دسترسی داشته و موضاعات مورد بحث خود را پیگیری نمایند.)

۲۲- کاربران مگافایل در زمان ارتقاء سطح کاربری می پذیرند وب سایت مگافایل وکیل قانونی ایشان جهت عرضه محصولاتشان در سایت www.Rtl-Theme.com است و مدیریت این سایت میتواند به وکالت از ایشان پیگیر موارد نقض حقوق کپی رایت در مراجع قانونی باشد.